25 Kasım Kadın Platformu

25 Kasım’daki polis şiddetine karşı kadınlardan ikinci suç duyurusu

25 Kasım'da Taksim'de yapılmak istenen yürüyüşe katılmak isteyen kadın ve LGBTİ'ler polis şiddetiyle karşılaşmış, çok sayıda gözaltı yaşanmıştı. Kadınlar ikinci kez suç duyurusunda bulundu.

25 KASIM 2022 | Eskişehir: Tüm kadınlar için adalet mücadelemizi sürdüreceğiz

Eskişehir Demokratik Kadın Platformunun çağrısıyla kadınlar ESPARK önünden Adalar Migros önüne yürüdü. Kadınlar ‘Haklarımızı mücadelemizle kazanacağız’ dedi.

Yoksulluğa, şiddete, eşitsizliğe karşı kadınlar sokakta: Tek yol mücadele

İstanbul, Ankara ve İzmir ve Adana’da 25 Kasım eylemlerini örgütleyen kadın platformlarından kadınlarla konuştuk.

25 Kasım Kadın Platformu, bugün 20.25'de ortak hashtagde buluşmaya çağırıyor!

25 Kasım Kadın Platformu, “Erkek-devlet şiddetine karşı isyanımız bitmedi büyüyor” diyerek bugün saat 20.25’de sosyal medya platformlarında başlayacak hashtag kampanyasına katılmaya çağırdı.

Kadıköy’de 25 Kasım: Birbirimiz için sokakta, erkek-devlet şiddetine karşı isyandayız!

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’nde kadınlar Türkiye'nin dört bir yanında, haklarından ve hayatlarından vazgeçmeyeceklerini haykırdı.

25 Kasım’a giderken | Haklarımız, hayatlarımız ve birbirimiz için sokaktayız

Pandemi koşullarının ağırlaştırdığı sorunlarla 25 Kasım’a hazırlanan kadınlar cinayetlere, şiddete, istismara, eşitsizliğe, yoksulluğa, güvencesizliğe karşı talepleriyle birçok ilde alanlara çıkacak.

Bandırma Ekmek ve Gül Topluluğu 25 Kasım açıklaması yaptı

Bandırma Ekmek ve Gül Topluluğu 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’ne dair açıklama yaptı.

Eyüpsultan Devlet Hastanesi 25 Kasım etkinliği

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası İş Yeri Temsilciliği, Eyüpsultan Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarıyla 25 Kasım öncesi buluşma gerçekleştiriyor.