fuhuş çetesi

Ukraynalı kadınların savaştan kaçarken karşılaştığı tehlike: İnsan kaçakçıları*

İnsan tacirleri Polonya'daki ve Ukrayna'ya komşu diğer ülkelerdeki durumdan yararlanmak için tetikte bekliyor. Savaştan kaçanlar çaresizler. Büyük bir sömürü riski ile karşı karşıyalar

Fuhuş çetesini ifşa eden kadının dava dosyaları çalındı

Muğla’da sahte iş ilanı üzerinden kadınlara ulaşarak fuhşa sürükleyen çeteyi ifşa ederek dava açan S.F.Y.’nin Bodrum’daki evine giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler dava dosyalarını çaldı.

Van’da kadınları fuhuşa zorlayan polislerden biri tutuklandı

Van’da kadınlara zorla fuhuş yaptırılan masaj salonunun ortağı olan polislerden biri tutuklanırken, diğeri serbest bırakıldı. Açıklama yapan Van Valiliği olayı doğruladı.

Bölge’de ‘fuhuş çeteleri’ neden etkili soruşturulmuyor?

Sosyolog Halide Türkoğlu ve Hakkâri İHD Yöneticisi Pınar Şen, bu suçların üzerinin örtülmeye çalışıldığına dikkat çekti.

Fuhuş çetesi davasında DNA örnekleri eşleşti

Milas’ta S.F.Y. isimli kadına cinsel saldırıda bulunan ve fuhşa sürükleyen Mutlu Erbey ve üç sanığın yargılandığı davada, S.F.Y.’den alınan DNA örneği ile Mutlu Erbey’in DNA’sının eşleştiği belirtildi

Yetiştirme yurtlarında fuhuş şebekesi neden araştırılamıyor?

Yetiştirme yurtlarında büyüyen genç kadınların ‘güçlü’ adamlarla fuhuş yapmaya zorlandıkları iddialarını Akademisyen, Avukat Dilek Ekmekçi ve HDP’li Remziye Tosun ile konuştuk.

Fuhuş çetesini ifşa eden S.F.Y.: Korkmadım, korkmuyorum

Kendini fuhşa sürüklemeye çalışan Mutlu Erbey ve beraberindeki 3 kişiyi somut delillere rağmen ancak bir yıl sonra hakim karşısına çıkarabilen S.F.Y. ‘Korkmuyorum, korkmayacağım’ mesajı verdi.