Seçim 2023
İzmir’de Selma E.’nin şüpheli ölümü!
İzmir Buca’da Selma E. adlı kadın şüpheli bir şekilde evinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Evli olduğu İbrahim E. intihar ettiğini söylerken, komşuları ölümün şüpheli olduğunu belirtti.

İzmir’in Buca ilçesinde eşiyle kavga ettikten sonra 4.kattaki evinin balkonundan düşen 36 yaşındaki Selma E. hayatını kaybetti. Selma E’nin gözaltına alınan kocası İbrahim E., Selma E’nin intihar ettiğini öne sürerken polis şüpheli ölümle ilgili soruşturma başlattı. 

İzmir'in Buca ilçesinde, iki çocuk annesi Selma E., önceki gün saat 21.30 sıralarında, Yaylacık Mahallesi'ndeki bir apartmanın 4’üncü katındaki evinin balkonundan düştü. Yaklaşık 10 metre yükseklikten beton zemine düşen Selma E., ağır yaralandı.

Ambulansla Buca Seyfi Demirsoy Kadın Doğum Hastanesi'ne kaldırılan Selma E., doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Selma E.'nin cansız bedeni savcının incelemesinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurum morguna gönderildi.

Polis, olayın ardından Selma E.'nin eşi İbrahim E.'nin ifadesine başvurdu. Selma E'nin intihar ettiği ileri süren İbrahim E., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

‘İNTİHARA MEYİLLİ BİRİ DEĞİLDİ’

Olayın yaşandığı binada restoran işleten Yeliz Durukan da Selma E.'nin sürekli selamlaştığı, çok saygı duyduğu biri olduğunu belirtip, "Hayatının en güzel yıllarıydı. Çocuklarının üzerine titreyen, onların her dediğini yapmaya çalışan, evine bağlı bir kadındı. Onun insanlığını anlatmaya kelimeler bulamıyorum. Olay nedeniyle hiçbirimizi uyku tutmadı. O bizim için çok değerliydi. Dün saat 20.30'da fırına ekmek almaya gidiyordu, bana gülerek el salladı. Ben de el sallayarak kendisine karşılık verdim. Kesinlikle intihara meyilli biri değildi. Cıvıl cıvıl, kıpır kıpır bir kadıncağızdı" dedi.

Selma E.'nin ölümü şüpheli bulunurken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: DHA

Fotoğraf: DHA

İlgili haberler
2020’de 300 kadın erkekler tarafından öldürüldü 17...

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformunun 2020 yılı raporuna göre, 300 kadın erkekler tarafından...

Kasım ayında 29 kadın öldürüldü, 10 kadın şüpheli...

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformunun verilerine göre kasım ayında 29 kadın katledildi, 10 k...

KCDP: 2020 ekim ayında 21 kadın öldürüldü, 8 kadın...

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformunun 2020 yılı ekim ayı raporuna göre, ekim ayında 21 kadın...