GÜNÜN EĞLENCESİ: Burçlara inanmayın burçsuz da kalmayın
Hepimiz ne kadar inanmasak da okuruz arada burç yorumlarımızı. Bir takipçimiz de burçlara göre bu yıl nasıl geçecek sizler için yorumladı. Hem okuyun hem eğlenin. :)

KOÇ: Yıla iyi başlıyorsun. Uranüs Koç burcunda ilerlemeye devam edecekmiş. Bu da yaşamında güzel ve değişik fikirlerin oluşmasına sebep olacak gibi duruyor. Hadi yine iyisin tatlım. Bu kadar ışıldarken kız kardeşlerine de dokunabilirsin.


BOĞA: Ah biraz kendime zaman ayırsam diyorsun değil mi? Bence de güzel kadın. Atölyede, evde yani her yerde iş yükü binmiş omuzlarına. Bırak beklesin ütülenecek çamaşırlar canım. Koy kahveni, al eline kitabı yeni yıla dingin gir. Hem yeni yıl boğalara maddi açıdan rahatlık sağlayacak. Biraz rahata erersin artık.


İKİZLER: Yeni yılda iş kurma planların mı var senin? Patron mu olacaksın başımıza? Bu kapılar açık gibi. Ama unutma işçisin sen, işçi kal. Bu yıl bekar ikizler kadınları aşktan uzak dursa iyi olur gibi. İşler pek yerinde gözükmüyor tatlım.


YENGEÇ: Yıldızların söylediğine göre yazarlık planların varmış. Yeni yılda gerçekleşecek gibi duruyor benden söylemesi. Öyle bir planın varsa bekleriz canım. 2018 senin için şanslı bir yıl olacak. Aşk, hayaller...


ASLAN: Yıllardır aynı iş yerinde çalışan aslan kadınları için adalet yerini buluyor. Sevdiğiniz iş kapısı yeni yılda açılacak. 2018 aslan kadınları için mücadele yılı olarak gözüküyor. Azmin zaferi diyelim mi?


BAŞAK: Başakcığım sana güzel şeyler söylemek isterdim ama bu yıl senin için sadece mantığınla karar vermen gereken durağan bir yıl olacak gibi duruyor. Tabi ekonomik kriz kapıda işler durabilir, aksayabilir. Tamam tamam güzellikler seninle olsun.


TERAZİ: Canım terazi. Bu yıl önderlik ruhunu ön plana çıkarıyorsun. Yığınları sokaklara dökme gücün var bak diyeyim sana. Kadınsın yapamazsın diyenlere inat sokaklardasın, sokaklardayız. Yine çok güzeliz :)


AKREP: Akrep kadınları örgütleniyor diye duyarsak şaşırmayalım değil mi canım. Akrepler siyasi gelişmelere dikkatini vermeye başlayacak bu yıl. Aşk da sende bu yıl mücadele de.


YAY: Yay kadınları yeni yılda çok üretken ve ürettikçe mutlu gözüküyor. İşleyen demir pas tutmaz ya bir de karşılığını görebilsek. Ne demiş Can Baba “Oysa dünya, işçilerin omuzları üstünde durur.” Kıpırdasın da gör,deprem nasıl olur..!”


OĞLAK: Kendini de etrafındakileri de disipline etmeye çalışan oğlaklar. Bir sakin yahu. Tamam disiplin yerine göre ıyidir ama kendini bu kadar yormana ne gerek var. Ters tepebilir söylemeli. Bu gönül işlerine de yansır canım.


KOVA: Güzel kova kadını hep ileri, hep daha güzele, daha iyiye gitmek için mücadele eden canım kadın. Bağımsızlığına düşkün ve onu kaybetmemek için mücadele eden, peşine düşen kadın. Bu yıl da mücadeleyle geçecek. Varlığının güzelliğiyle tabii ki.


BALIK: Bu yıl senin için sanatla içli dışlı olma fırsatı veriyor balıkçığım. Hayata başka bir yönüyle bakacaksın. Daha çok tutunacaksın. Şu içindeki iyi niyet kumkuması da iş alanında işe yarıyor gibi. Atılacağın yeni işler hem seni mutlu edecek , hem etrafını.

O değil de hepiniz çok güzel değil misiniz? Bir de yan yana gelince.

İlgili haberler
GÜNÜN VİDEOSU: Kırgız kadının dansı

Günlük işlerini yapmaktan sıkılmış görünen, Kırgız kadın çadırın önünde harika bir klip çekiyor. Rut...

GÜNÜN EĞLENCESİ: Erkeklere suni doğum sancısı

‘Kadınlar her şeyi abartır’ diyerek doğum sancısının o kadar da kötü bir şey olmadığını dile getiren...

GÜNÜN VİDEOSU: ‘Sen Olsan Bari’ ile dans eden çılg...

Eminiz yüzünüze kocaman bir gülümseme ve şaşkınlık verecek bu video. Teyzenin müzik ile uyumlu harek...