GÜNÜN GÜZELİ: Moon Lin ve o özgün tarzı
İnsan her yaşta, kendisine özen gösterebilir. Ancak nedense, çoğu zaman belirli yaşın üzerindeki insanlara zevkleri yokmuş gibi davranırız. Moon Lin buna izin vermiyor.

Güney Tayvanlı 88 yaşındaki Moon Lin, özgün tarzıyla adeta bir fenomen haline geldi. Kimseye aldırış etmeden ne giymek istiyorsa onu giyiyor ve bizce tüm bu giysiler ona inanılmaz yakışıyor :) 


Sokakta gören biri Moon’un fotoğrafını çekmek istedi ve ardından da fotoğrafı Tayvanlı popüler bir Facebook grubunda paylaştı. Moon’un fotoğrafı kısa sürede çok paylaşılanlar arasına girdi.


Moon’un fotoğrafını çeken genç, fotoğrafı şu not ile paylaştı: 
“Bugün alt katta tanıştığımız büyükanne, paylaşabileceği bir fotoğrafını çekip çekemeyeceğimizi sordu. Onunla biraz sohbet ettik ve aslında 88 yaşında olduğunu öğrendim, gerçekten de fiziksel olarak yaşlıymış. Ancak zihinsel olarak değil. Sonra hemen onu Facebook’a ekledim. (Şimdiye kadar Facebook’ta eklemek istediğim en yaşlı kız...)”


Moon, dikkat çeken paylaşımın ardından bazı sitelere verdiği röportajda, Instagram hesabını, “onu gençleştirdiği için” açtığını söylüyor.


Moon, bütün kıyafetlerini kendisi alıyor. Fotoğraflarını da genelde selfie çubuğu ile kendisi çekiyor; ancak bazen de sokaktaki insanlardan fotoğraflarını çekmeleri için ricada bulunuyor.


Moon’un Instagram hesabı, fotoğrafı sosyal medyaya düştüğünden beri 76 binden fazla takipçi kazandı ve insanlar sürekli onunla ilgili sevecen yorumlarda bulunuyor. Moon ise tüm bu tepkiler karşısında şaşkın. Fotoğraflarının bu kadar beğenilmesini beklemediğini söylüyor ve ekliyor: “Ben sadece istediğim şeyleri yapıyorum.”

Kaynak: Daima Kadın 

İlgili haberler
GÜNÜN CESURU: Grafiti büyükanne

72 yaşındaki Irmela duvarlardaki ırkçı grafitilerin ve yazılamaların baş düşmanı! Şehir duvarlarına...

Milyonlarca kadın forum sitelerinde ne yapıyor?

Çeşitli paylaşım siteleri ve forumlar var, kadınlar için. Kadın kadına konuşuluyor. Kimse kimseyi ta...

Filtreli fotoğraflara uyarı imgesi

Sosyal medyanın etkilerine bir bakalım mı? Instagram’ın genç kadınlar arasında kendilerini “gerçekçi...