patlama

Nazilli’de restoranda yaşanan patlamada 4’ü çocuk 3’ü kadın 7 kişinin hayatını kaybetti

Nazilli’de bir döner dükkanında ilk belirlemelere göre tüp patlaması sonucu 4’ü çocuk 7 kişi hayatını kaybetti, 1’i ağır 5 kişi yaralandı.

Hendek iş cinayeti davası | 'Resmen organize suç örgütü bu! Lanet olsun bu düzene'

Büyük Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası’nda 7 kişinin hayatını kaybettiği, 128 kişinin de yaralandığı patlamaya ilişkin davada 2 sanığın tutukluluğunun devamına, 2 sanığın ise tahliyesine karar verildi.

Bağcılar’da tekstil atölyesinde patlama: Bir kadın işçi yaralandı

Bağcılar’da tekstil aksesuarları üreten bir iş yerinde trafoda patlama meydana geldi, patlamanın ardından yangın çıktı. Bir kadın işçi yaralandı.

Coşkunlar havai fişek fabrikası patlaması davası: Ailelerin yürüyüşü engellendi

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında 7 işçinin hayatını kaybettiği patlamaya dair ilk davanın ilk duruşmasında ailelerin yürüyüşü ve mahkeme salonuna girişleri engellendi. Dava 15 Mart’a ertelendi.

Sakarya’daki patlamada yaralanan işçi: Her gün o kapıdan Allah’a emanet giriyordum

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamadan yaralı kurtulan işçi Müzeyyen Topaloğlu, ‘Her gün o kapıdan ‘Allah’ım sana emanet’ diyerek giriyordum’ dedi.

Patlayacağız diye söyledik, çalışmaya devam edilmesi yanlıştı

Sakarya’daki fabrika patlamasında yaralanan işçi Gülizar Erdoğan patlamanın ‘Çin mahallesi’ isimli torpil çeşidinin depolarda ısınması nedeniyle yaşandığını söyledi.

GÜNÜN KAHRAMANI: Manchester patlamasında 50 çocuğu kurtaran kadın

Paula Robinson, 22 kişinin hayatını kaybettiği 59 kişinin yaralandığı Manchester patlamasında ailelerini kaybeden 50 çocuğu güvenli bir bölgede koruyup uzun çabalar sonucu ailelerine ulaştırdı.

Çerkezköy'deki patlamada kadın işçilere 'emzirmeyin' uyarısı

Çerkezköy'de Boytek fabrikasında yaşanan kimyasal patlama sonucu kimyasal sızıntı riski ortaya çıktı. Kadın işçilere ise 'bebeklerini emzirmemeleri' uyarısı yapıldı.